ביופט

חברת ביופט בע"מ, מקבוצת מוצרי מעברות, הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור ולשיווק מזון וציוד לחיות מחמד. מתוך תפיסה הרואה בחיית המחמד חלק מהמשפחה, מציעה היום ביופט פלטפורמה איכותית של מוצרים לחיים בריאים ומלאים ב-5 עולמות תוכן: תזונה, בריאות, טיפוח, שינה וסביבה וחברוּת.

החברה, אשר נוסדה בשנת 1972 כחלוצה בתחום הייצור של מזון יבש לכלבים ולחתולים, עשתה לה עם השנים מוניטין בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות, גם בארץ וגם בקרב החברות המובילות בעולם, אשר בחרו בה לייצג אותן בשוק חיות המחמד הישראלי.

היום משווקת ביופט את מוצריה, הכוללים מזון יבש, לח וציוד, לכ-500 חנויות מחמד בישראל, למגדלים ולרשתות המזון בשוק המאורגן. החברה גם מייצאת את מוצריה לחו"ל ומחזיקה בשליטה בחברת ההפצה 'קוזאי' , הפועלת בשוק המחמד ובשוק הווטרינרי בתורכיה.

ביופט מייצרת בישראל מגוון מותגי מזון מובילים לחיות מחמד: 'בונזו' לכלבים; 'לה קט', 'סופר קט' ו-'ג'ורג'י' לחתולים. לצידם, היא מייצרת מוצרים לבעלי כנף ולמכרסמים תחת המותגים 'MACHOO' ו'RIBOS'.

בנוסף, ביופט הינה הנציגה הרשמית בישראל של מגוון חברות ומותגים בתחום המחמד, ביניהם: מזונות העילית הקנדיים ACANA–ORIJEN וכן מזון, חטיפים, מוצרי היגיינה, ציוד ואביזרים נלווים של ,FERPLAST VERSELE-LAGA , VITAKRAFT , SCHESIR , PERRIGO
KAYTEE ועוד.

חברת ביופט משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח, בייצור, באריזה ובאבטחת האיכות של מוצריה. השילוב של הון אנושי מקצועי ומובחר, הכולל גם רופאים וטרינריים מומחים, מהנדסי מזון ואנשי מחקר ומדע, עם טכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ומעבדה מתקדמת לבקרת איכות, מקנים לביופט תווי תקן בינלאומיים מחמירים:
מפעל ביופט, המייצר בטכנולוגיות ייצור ואריזה מתקדמות, לרבות אקסטרוזיה ואריזה ממוכנת ללא מגע יד אדם, הינו בעל תווי תקן ISO 9001 ו-HACCP כל מוצרי החברה עומדים בדרישות AAFCO ועוברים אישור של משרד החקלאות.

בקרו אותנו באתר: www.biopet.co.il

חברות הקבוצה